TEHNISKIE DATI

MARMORA KOMPOZĪTS

Marmora-sveķu kompozīts sastāv: poliestera aglomerāts ar augstas kvalitātes dabīgo marmoru, krāsvielu pigmentu maisījumu, kas saistīti ar poliestera sveķiem. Piemērots vannas istabas darba virsmām, grīdas un sienu apdares flīžu, lielizmēra mozaīku, pakāpienu un citu interjera elementu izgatavošanai. Lietojams iekštelpās - kā sabiedriskās ēkās, tā privātmājās un dzīvokļos.   Materiāls pieejams loksnēs un gatavu izstrādājumu veidā – izgatavošanas termiņš pēc vienošanās. Maksimālais loksnes izmērs 3050x1240 mm, standarta flīžu izmērs 300x300; 300x600; 600x600 mm. 
Pieejamais biezums: Loksnes un nestandarta izmēri 30; 20mm, standarta flīze 12 mm.  Apdare – pulēts.

MARMORA TERAZZO KOMPOZĪTS

Marmora terazzo kompozīts sastāv: cementa aglomerāts ar augstas kvalitātes dabīgo marmoru, krāsvielu pigmentu maisījumu, kas saistīts ar balto cementu. Piemērots grīdas apdares flīžu, lielizmēra mozaīku, pakāpienu un citu interjera elementu izgatavošanai. Lietojams iekštelpās - kā sabiedriskās ēkās ar augstu noslodzi, tā privātmājās un dzīvokļos. Materiāls pieejams loksnēs un gatavu izstrādājumu veidā – izgatavošanas termiņš pēc vienošanās. Maksimālais loksnes izmērs 3050x1240 mm, standarta flīžu izmērs 300x300; 300x600; 600x600 mm.
Pieejamais biezums: Loksnes un nestandarta izmēri 30; 20mm, standarta flīze 20 mm.  Apdare – slīpēts.

KVARCA KOMPOZĪTS

Kvarca kompozīts sastāv: dabīgi augstas kvalitātes kvarca – akmens izejmateriāli, kvarca stikls/spoguļi, krāsvielu pigmentu maisījums, kas saistīts ar poliestera sveķiem. Piemērots virtuves un vannas istabas darba virsmu, ēku fasāžu, grīdas un sienu apdares flīžu, lielizmēra mozaīku, pakāpienu un citu interjera elementu izgatavošanai. Lietojams gan iekštelpās,gan ārtelpās - kā sabiedriskās ēkās ar augstu noslodzi, tā privātmājās un dzīvokļos. Materiāls pieejams loksnēs un gatavu izstrādājumu veidā. Maksimālais loksnes izmērs 3040x1400 mm.
Pieejamais biezums: Loksnes un nestandarta izmēri 30; 20; 12 mm. Apdare – pulēts.